استخدام فریلنسر

استخدام فریلنسر

استخدام فریلنسر امروزه در بسیاری از شرکت ها انجام می شود. فرهنگ کار برای کارفرمایان در حال تغییر می باشد. کارفرمایان برای برخی امور خاص خود، خواه نا خواه به استخدام همکار به صورت فریلنسر روی آورده اند.

فریلنسر کیست ؟

فریلنسرها افرادی هستند که برای خودشان کار می کنند. این افراد به اصطلاح، افراد آزادکار نامیده می شوند. فریلنسرها به دلایل مختلفی دوست دارند به اینصورت کار کنند. از جمله داشتن آزادی عمل در دریافت تعداد کارهای بیشتر، کسب درآمد بیشتر، کار کردن در ساعاتی که خودشان می پسندند، کار در منزل و در کنار خانواده، انجام کار بدون نیاز به محدودیت زمان و مکان. فریلنسر ها از شرکت ها و افراد مختلف، کار را به صورت پروژه ای دریافت کرده و انجام می دهند.

فریلنسرها چطور کار می کنند؟

فریلنسرها دقیقا مثل افراد کارمند در همه زمینه های مورد نیاز بازار کار فعالیت می کنند. آنها می توانند همه نیازهای شرکت ها و کارفرمایان مختلف را به صورت برونسپاری به انجام برسانند. استخدام فریلنسر ها توسط کارفرمایان انجام می گیرد.

در واقع کلیه کسبه و مدیران شرکت ها و کارآفرین ها هم به نوعی فریلنسر هستند. ولی تفاوتی که با فریلنسرهای مورد نظر ما دارند، این هست که برای انجام کار کارفرمایان مختلف، هیچ دفتر و محل کار خاصی ندارند.

این افراد می توانند در جای خاصی کار نکنند. آنها می توانند در حالت عادی در شرکت و محل دیگری مشغول به کار باشند. فریلنسر ها به صورت تمام وقت در جای دیگر فعالیت کنند. آنها در زمان های آزاد خود در شیفت های استراحت خود و یا روزهایی که می توانند از محل کارشان مرخصی بگیرند، کار پروژه ای انجام می دهند.

جذب فریلنسر در شرکت داری

پلتفرم شرکت داری اقدام به جذب فریلنسر نموده است. حوزه های تخصصی کار پلتفرم شرکت داری، فعالیت در زمینه های کسب و کار و شرکت داری است. این پلتفرم در تمامی زمینه های صفر تا صد شرکت، نظیر مشاوره ثبت تا خدمات ثبتی شرکت ها، ثبت برند، اخذ مجوزها، راه اندازی، پشتیبانی و توسعه شرکت ها فعالیت دارد.

فریلنسرهای مورد نیاز، کلیه کارشناسان، مشاوران، مجریان و موسسات ثبتی، اداری، مدیریتی، حسابرسی، نظارتی و غیره نظیر حسابرسان، وکلای رسمی، کارشناسان ثبتی، کارشناسان اداری و غیره می باشند.

شما می توانید به منوی عناوین خدمات مراجعه نمایید. اگر می دانید که توانایی انجام پروژه های عناوین خدمات را دارید ثبت نام نمایید. حال شما به عنوان یک فریلنسر می توانید به شرکت ها کمک کنید. آنها با کمک شما با سرعت بیشتر، هزینه کمتر، کیفیت بیشتر می توانند نیازهای خودشان را پوشش دهند.

نظر