راهنمای ثبت نام کارفرما

مراحل ثبت نام کارفرما و کار کردن با پنل کاربری در وبسایت شرکت داری به صورت زیر میباشد.
مرحله اول: زمانی که وارد صفحه اول سایت شرکت داری میشوید، بر روی “ورود / ثبت نام” کلیک نمایید.
مرحله دوم: در ادامه با صفحه ورود و ثبت نام، روبرو خواهید شد؛ اگر از قبل در سایت ثبت نام نموده اید، بایستی نام کاربری یا ایمیل و پسورد خود را در فیلد های مربوطه وارد نمایید و سپس مراحل ثبت پروژه را طی کنید. اما اگر هنوز در سایت شرکت داری ثبت نام نشده اید، پس روی قسمت “ثبت نام” کلیک کرده و سپس مراحل ثبت نام را انجام دهید

مرحله سوم: در این مرحله شما بایستی گزینه کارفرما را انتخاب نمایید.

کارفرما: به شخصی میگویند که قصد ایجاد پروژه ای را دارد.

فریلنسر: به شخصی میگویند که قصد ایجاد پیشنهاد یا انجام کار برای کارفرما را دارد.

توجه نمایید، شما در پروفایل خود پس از ثبت نام میتوانید تغییر کاربری از کارفرما به فریلنسر و بالعکس را هر زمان که مایل بودید به وسیله سوییچی که در کاربری شما قرار دادیم، انجام دهید.

پس انتخاب گزینه کارفرما، وارد مرحله تکمیل فرم ثبت نام می شوید که شامل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، ایمیل، نام کاربری، رمز عبور، تایید رمزعبور شما و در صورت نیاز معرف میباشد که بایستی تکمیل نمایید

سپس قوانین سایت را مطالعه نموده و تیک قبول قوانین و مقررات حریم خصوصی را زده و گزینه ” رفتن به مرحله بعد” را بزنید و به مرحله بعد بروید.

مرحله چهارم: در مرحله چهارم یک کد ۶ رقمی به شماره همراه شما ارسال میگردد که شما بایستی در کادر مربوطه وارد نمایید و سپس بر روی “ثبت نام” کلیک نمایید، تا ثبت نام شما تکمیل گردد.
مرحله پنجم: در این مرحله کافیست ایمیل خود را چک نمایید و سپس بر روی ایمیل “عالی! شما با موفقیت در شرکت داری عضو شدید” کلیک نمایید و بر روی “لینک تایید” کلیک نمایید تا ایمیل شما تایید شود.

مرحله ششم: در این مرحله، پس از تایید ایمیل خود، ثبت نام شما تکمیل شده است و حال به سراغ توضیحات پنل کاربری خواهیم رفت.

پس از ورود به صفحه اول سایت، بر روی پروفایل خود همانند شکل زیر کلیک نمایید.

مرحله هفتم: اولین قسمتی که در پنل کاربری با آن روبرو میشویم، پروفایل من میباشد؛ که به توضیحات آن می پردازیم.
مرحله هشتم: زمانی که بر روی پروفایل من کلیک نماییم با صفحه ای همانند صفحه زیر روبرو می شویم. در قسمت تغییر نقش کاربری، شما به راحتی میتوانید نقش خود را از کارفرما به فریلنسر تغییر دهید. در ادامه با ویرایش پروفایل کاربری روبرو میشوید که زمانی که بر روی آن کلیک نماییم، میتوانیم با کلیک کردن بر روی کلمه تغییر تصویر پروفایل کاربری خود را تغییر دهیم. توجه: در صورت استفاده از تصاویر غیراخلاقی و دور از شئونات اسلامی، حساب کاربری شما برای همیشه غیرفعال میگردد. در ادامه استان محل زندگی خود را بر اساس کشور-استان-شهر انتخاب نمایید و سپس در قسمت بعدی توضیحاتی در مورد خود بنویسید( این توضیحات به صورت عمومی قابل مشاهده است) و در آخر بر روی دکمه ذخیره کلیک نمایید. قسمت بعدی، قسمت تایید مدارک شماست که بایستی کارت ملی خود را در این قسمت آپلود نمایید. بدیهی است که اطلاعات و حریم خصوصی کاربران نزد سایت شرکت داری محفوظ می ماند. در ادامه بر روی ذخیره اطلاعات کلیک نمایید. در قسمت بعد میتوانید آدرس ایمیل خود را تغییر دهید که نیاز به تایید مجددا آدرس ایمیل دارد و در قسمت آخر میتوانید رمز عبور خود را با کلیک کردن بر روی تغییر رمز عبور به راحتی تغییر نمایید.
مرحله نهم: مرحله “ویرایش پروفایل” نیز همانند مرحله قبل میباشد.
مرحله دهم: مرحله “ثبت پروژه ” میباشد که در صفحه “راهنمای ثبت پروژه” به صورت کامل توضیح داده شده است
مرحله یازدهم: مرحله “همه پروژه های ارسالی” میباشد. در این قسمت پروژه هایی که شما ثبت می نمایید، قابل مشاهده میباشد. پروژه زمانی که توسط شما ثبت شود وارد این قسمت میشود و در حالت “در انتظار بررسی” قرار میگیرد و پس از تایید ناظران شرکت داری، پروژه منتشر خواهد شد. همچنین اگر شما به هر دلیلی پروژه خود را نیمه کاره رها کنید و ثبت نکنید، پروژه در این قسمت به صورت “پیش نویس” ذخیره میشود و هر زمان می توانید پروژه خود را ویرایش دهید. لازم به ذکر است در صورت تایید پروژه، برای شما ایمیل ارسال میگردد.
مرحله دوازدهم: مرحله “فریلنسرها” میباشد که در این قسمت میتوانید تمام فریلنسرهای موجود در سایت را مشاهده نمایید و با اعمال فیلتر، فریلنسرهای مدنظر خود را پیدا نمایید و با کلیک کردن بر روی “مشاهده پروفایل” هر فریلنسر، مشخصات مربوط به فریلنسر را مشاهده نموده و در صورت نیاز با کلیک کردن بر روی “من را دعوت کنید میتوانید فریلنسر مربوطه را به پروژه خود دعوت نمایید.

مرحله سیزدهم: قسمت “شارژ حساب” میباشد که در این قسمت میتوانید به مبلغ دلخواه، کیف پول حساب کاربری خود را شارژ نمایید تا هر زمان که نیاز به ثبت پروژه یا پرداخت برای فریلنسر جهت انجام کار نیاز بود، بتوانید سریعا اقدام نمایید و نیازی به متصل شدن مجدد به درگاه و وارد کردن اطلاعات بانکی نداشته باشید.

توجه داشته باشید که برای برجسته، فوری، متمایز، محرمانه و یا تمام وقت کردن پروژه های خود، حتما بایستی در این قسمت حساب کاربری شما شارژ شود.

مرحله چهاردهم: قسمت “همکاری در فروش” میباشد که در این قسمت میتوانید با فرستادن کد معرف و یا لینک معرف خود به دوستان خود و دعوت آن ها به سایت شرکت داری و خرید آنان از سایت تا مدت ۳۰ روز، ۲۰ درصد کمیسیون دریافت نمایید.
مرحله پانزدهم: قسمت “موجودی حساب من” میباشد که در این قسمت میتوانید آخرین تراکنش های خود و پرداخت های امن خود برای فریلنسرها را مشاهده نمایید. پرداخت امن: پرداختی که شما جهت انجام کار نزد سایت ما امانت گذاشته تا فریلنسر، کار خود را انجام دهد و پس از انجام کار مبلغ را برای فریلنسر آزاد مینمایید. حال میتواند این پرداخت با توافق شما و فریلنسر به صورت اقساطی نیز باشد، یعنی بخشی از مبلغ، ابتدای کار یا اواسط کار نیز پرداخت گردد. همچنین در این قسمت میتوانید درخواست “تسویه حساب” خود را برای ما ارسال نمایید تا پس از بررسی به حساب شما واریز گردد.
مرحله شانزدهم: قسمت “صندوق پیام” میباشد که در این قسمت میتوانید پیام های فریلنسرهایی که برای پروژه شما پیشنهاد داده اند را ملاحظه نمایید و سپس با آنان وارد گفتگو شوید.

مرحله آخر: قسمت “خروجمیباشد که در این قسمت میتوانید از حساب کاربری خود خارج شوید.

توجه نمایید در صورت خروج از حساب کاربری، نیاز به ورود مجدد یعنی وارد کردن ایمیل و پسورد می باشد.