قوانین و مقررات

قوانین پیش رو، راهنما ها، دستورالعمل ها، مرامنامه و مطالبی که در این سایت، پیش روی شما قرار داده شده است، یک قرارداد قانونی است بین شما (“شما” = “کاربر”) و سایت ما که به آن از این به بعد “قوانین” می گوییم. با ورود به سایت ما و سایت های وابسته و زیر مجموعه ها، ساب دامنه ها (“سایت”)، شما موافقت خود را با این قوانین اعلام می دارید. سایت ما این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند.

بررسی کلی

سایت ما، صرفا به عنوان یک واسطه بین کارفرما و پیمانکار (“فریلنسرها”) بوده و نقش یک بنگاه را ایفا می کند. شرکت خدمات مدیریت بی همتا (شرکت داری)، بازار کار آنلاین و پلتفرم برون سپاری و جمع سپاری است که به (“کارفرمایان”) این امکان را می دهد تا پروژه های خود را برون سپاری کنند و فریلنسرها با انجام پروژه ها، کسب درآمد کنند. سایت شامل امکاناتی است که به کاربران کمک می کند بتوانند به راحتی با یکدیگر کار کنند.

امکانات کارفرمایان: ایجاد پروفایل، ایجاد پروژه، جستجوی فریلنسر، گفتگوی آنلاین، سپردن پروژه به فریلنسر، میزکار و مدیریت پروژه، سیستم پرداخت امن، سیستم حل اختلاف، سیستم نظر و رتبه، پرداخت وجه

امکانات فریلنسرها: ایجاد پروفایل، ثبت نمونه کار، ارائه مجوزهای قانونی در صورت نیاز، انتخاب مهارت، پلن های عضویت، ارسال پیشنهاد، میزکار و مدیریت پروژه، سیستم پرداخت امن، سیستم حل اختلاف، سیستم نظر و رتبه، دریافت وجه.

ثبت نام

تمامی کاربران اینترنتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از امکانات سایت استفاده کنند، به استثنای اشخاص با سن کمتر از ۱۸ سال. برای استفاده از سایت، می بایست موافقت خود را با تمامی قوانین سایت اعلام کنید. شما موافقت می کنید (۱) طبق قوانین، دستورالعمل ها، و مرامنامه سایت رفتار کنید و به موارد گفته شده عمل کنید (۲) مسئولیت مالی استفاده از سایت، خریدها، خدمات دریافت شده را بر عهده بگیرید (۳) تعهدات خود را در قبال پروژه ای که دارید انجام دهید، مگر اینکه این تعهدات خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران یا سایت ما باشد.

شما مجاز به ساختن بیش از یک حساب کاربری برای استفاده از امکانات کارفرمایی یا فریلنسر نمی باشید. با یک حساب کاربری از هر دو این امکانات می توان به راحتی استفاده کرد. ایجاد دو حساب کاربری در سایت مجاز نمی باشد.

در هنگام ثبت نام از شما درخواست می شود تا نام کاربری و رمز عبور برای حساب خود انتخاب کنید. شما بصورت کامل در حفظ و نگهداری رمز عبور خود مسئول هستید. ما با مشاهده هرگونه فعالیت در حساب شما چنین برداشت خواهیم کرد که شما یا فردی که از طرف شما اجازه دسترسی به او داده شده است وارد حساب کاربری شما شده است.

درصورت مشکوک شدن به دسترسی غیر مجاز به حساب خود، بلافاصله از طریق بخش پشتیبانی به ما اطلاع دهید.

هرکدام از پلن ها تعداد مشخصی پیشنهاد دارند. فریلنسرها از این امکان برای ارسال پیشنهاد روی پروژه ها استفاده می کنند. درصورت به پایان رسیدن محدودیت پیشنهاد در ماه، می توانید عضویت خود را به پلن بالاتر ارتقا دهید. با ارتقا به پلن بالاتر، امکانات پلن بالاتر اضافه خواهد شد، اما زمان عضویت تغییر نخواهد کرد. شرکت خدمات مدیریت بی همتا (شرکت داری) این حق را برای برای خود محفوظ می دارد تا مبلغ عضویت یا تعداد پیشنهادهای ماهانه را در هر زمان تغییر دهد.

پلن فروخته شده پس گرفته نخواهد شد و به هیچ وجه مبلغی بعد از خرید بازگردانده نمی شود.

روابط کارفرما و فریلنسر

برای انجام پروژه در سایت ما، کارفرما و پیمانکار بصورت مستقیم با هم در ارتباط اند. بصورتی که بعد از ارسال پیشنهاد، کارفرما بهترین پیشنهاد یا پیشنهادها را انتخاب، و فریلنسر انجام پروژه را قبول می کند. کارفرما موافقت می کند خرید کند، و فریلنسر موافقت می کند که سرویس و باقی ملزومات را طبق توافق پیش رو تحویل دهد (a) قرارداد بین کارفرما و فریلنسر شامل توضیحات پروژه، پیشنهاد فریلنسر، و باقی شرایط و قوانینی است که بین کارفرما و فریلنسر در سایت توافق شده، (b) قوانین سایت، (c) و هر مطلب و فایل دیگری که در سایت آپلود شده و مورد توافق طرفین قرار گرفته شده باشد، می باشد. شما موافقت می کنید که وارد هیچ توافقی که قوانین سایت را نقض کند نشوید. هر توافقی که قوانین سایت را نقض کند باطل است. کارفرما مسئولیت مدیریت، بررسی، پیگیری و پرداخت در زمان مقرر برای دریافت نتیجه مطلوب را بر عهده دارد و فریلنسر مسئولیت ارائه خدمات با کیفیت در زمان مقرر بر اساس توافق انجام شده را بر عهده دارد. کارفرما و فریلنسر هر دو موافقت می کنند در جهت انجام اجرای توافق با یکدیگر، همکاری و منصفانه رفتار کنند.

کارفرما و فریلنسر توجه دارند و موافقند که هر کدام به عنوان فردی مستقل رفتار می کنند. فریلنسر به عنوان یک پیمانکار مستقل، سرویس خود را ارائه می کند و هیچ رابطه شراکت، کارفرما و کارمند، مشارکت، نماینده یا هر چیز دیگری بین کارفرما و فریلنسر یا بین سایت با کارفرما و فریلنسر وجود ندارد.

کاربران و سایت

سایت شرکت داری طرف حساب در توافقات، قرادادها و درخواست های پروژه ها بین کارفرما و فریلنسر نیست. سایت ما هیچ کنترلی روی پروژه ها ندارد و از جزئیات آن آگاه نیست. سایت ما مواردی از قبیل کیفیت انجام پروژه، امنیت و قانونی بودن سرویس تحویل داده شده، درست و دقیق بودن پروژه های ثبت شده، سطح دانش، پیشینه یا توان کاربران، اطمینان از انجام کار توسط فریلنسر، توان مالی کارفرما برای پرداخت بعد از انجام پروژه، یا اینکه فریلنسر یا کارفرما پروژه را تا انتها ادامه خواهند داد یا خیر، را تضمین نمی کند. سایت ما مسئول رفتار فریلنسرها نیست و فریلنسرها کارمندان ما نمی باشند. تمام حقوق و تعهدات خرید و فروش خدمات بین کارفرما و فریلنسر خواهد بود. سایت هیچ وسیله یا ابزاری برای انجام پروژه ها در اختیار فریلنسرها قرار نخواهد داد. کارفرما و فریلنسر می بایست با یکدیگر تمام مسائلی که مربوط به حقوق و تعهدات می باشد را حل و فصل کنند.

کارفرما و فریلنسر توجه دارند و موافقند که ارزش، اعتبار و حسن نیت سایت، بستگی به عملکرد آنها در انجام پروژه دارد. به همین خاطر سایت ما به عنوان یک شخص سوم بر پروژه ها نظارت خواهد داشت تا دو طرف به موقع تعهدات خود را اجرا کنند.

هر نوع استفاده شما از سایت، شما را به شریک، نماینده، و شعبه بین شما و سایت شرکت داری تبدیل نخواهد کرد.

پرونده های اختلاف بین فریلنسر و کارفرما، در صورت خلوت بودن وقت کارشناسان و مدیران شرکت داری، توسط کارشناسان و مدیران شرکت داری، در غیر اینصورت توسط اشخاص ثالث فریلنسر که در زمینه داوری فعالیت می کنند و به هزینه متقاضی حل اختلاف، بررسی و تصمیم گیری خواهد شد، کارفرما و فریلنسر با قبول این قوانین به معتبر بودن مرجع داوری در سایت شرکت داری موافقت خود را در زمان ثبت نام اعلام می دارند.

فریلنسر می تواند برای اطمینان از دریافت مبالغ انجام پروژه، از کارفرما بخواهد در ابتدای شروع پروژه، مبلغ را به طور کامل و یا در برهه های زمانی مختلف به صورت پرداخت امن نزد پلتفرم به امانت گذاشته و پس از انجام کل و یا هر قسمت از پروژه، درخواست آزادسازی مبلغ مرحله مربوطه را از کارفرما طلب کند

کارفرما می تواند با توجه به حساسیت خود به هر میزان مورد نظر از فریلنسر ضمانت انجام کار به صورت پرداخت امن و یا چک و یا سفته، در صورت ایجاد توافقات لازم از فریلنسر درخواست کرده و مبالغ و یا اسناد خواسته شده تا نهائی شدن صحیح کار نزد شرکت خدمات مدیریت بی همتا به امانت می ماند، این مبالغ و یا اسناد پس از اتمام پروژه و رضایت انجام کار توسط کارفرما، با درخواست آزادسازی آن توسط فریلنسر، به فریلنسر عودت داده خواهد شد

کارفرما و فریلنسر در زمان ثبت نام موافقت خود را با برداشت درصد تعریف شده در پلتفرم به عنوان کمیسیون و درآمد پلتفرم اعلام می دارند

کلیه کاربران برای هر نوع انجام فعالیت یا حضور در سایت، می بایست از تصویر عکس پرسنلی و یا تصویری که صورت شخص در آن به طور کامل نمایش داده شده باشد استفاده کنند و در صورتیکه پس از چند بار اعلام به کاربر مربوطه، تصویر مناسبی در پروفایل ایشان درج نگردید، پروفایل کاربر مربوطه از روی پلتفرم بدون کسب اجازه از کاربر، حذف خواهد شد.

کاربران حق ندارند از تصایر بی یا بدحجاب، غیر واقعی، تصویر گل، طبیعت، حیوانات و یا لوگوی سازمانی برای پروفایل خود استفاده کرده و فقط می بایست تصویر شخصی خود را برای پروفایلشان انتخاب بکنند

حقوق قانونی و کسورات و غیره که ناشی از کسب درآمد یا هزینه کرد در این پلتفرم برای همه کاربران طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می بایست با سازمانها و نهادهای ذیربط پرداخت شود، به عهده و مسولیت خود کاربران بوده و شرکت خدمات مدیریت بی همتا متولی این موضوعات و تعهدات نمی باشد

این شرکت به عنوان اینکه خدمات دهنده مستقیم از طرف کارفرما و یا فریلنسر به طرف مقابل نمی باشد، لذا در زمینه صدور فاکتور فروش یا خدمات برای پروژه های انجام شده فی مابین کارفرما و فریلنسر هیچ گونه مسئولیتی ندارد. در صورتیکه کارفرما نیاز به فاکتور دریافت خدمات توسط فریلنسر را از فریلنسر داشته باشد، این شرکت می تواند با توافق مالی انجام شده بین فریلنسر و شرکت، فاکتور مربوطه را برای کارفرمای ایشان صادر نموده و به کارفرما تحویل نماید