راهنمای ثبت نام فریلنسر

مراحل ثبت نام فریلنسر و کار کردن با پنل کاربری در وبسایت شرکت داری به صورت زیر میباشد. مرحله اول: زمانی که وارد صفحه اول سایت شرکت داری میشوید، بر روی “ورود / ثبت نام” کلیک نمایید.
مرحله دوم: در ادامه با صفحه ورود و ثبت نام، روبرو خواهید شد؛ اگر از قبل در سایت ثبت نام نموده اید، بایستی نام کاربری یا ایمیل و پسورد خود را در فیلد های مربوطه وارد نمایید و سپس مراحل ثبت پروژه را طی کنید. اما اگر هنوز در سایت شرکت داری ثبت نام نشده اید، پس روی قسمت “ثبت نام” کلیک کرده و سپس مراحل ثبت نام را انجام دهید
مرحله سوم: در این مرحله شما بایستی گزینه فریلنسر را انتخاب نمایید. کارفرما: به شخصی میگویند که قصد ایجاد پروژه ای را دارد. فریلنسر: به شخصی میگویند که قصد ایجاد پیشنهاد یا انجام کار برای کارفرما را دارد. توجه نمایید، شما در پروفایل خود پس از ثبت نام میتوانید تغییر کاربری از کارفرما به فریلنسر و بالعکس را هر زمان که مایل بودید به وسیله سوییچی که در کاربری شما قرار دادیم، انجام دهید. پس انتخاب گزینه فریلنسر، وارد مرحله تکمیل فرم ثبت نام می شوید که شامل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، ایمیل، نام کاربری، رمز عبور، تایید رمزعبور شما و در صورت نیاز معرف میباشد که بایستی تکمیل نمایید سپس قوانین سایت را مطالعه نموده و تیک قبول قوانین و مقررات حریم خصوصی را زده و گزینه ” رفتن به مرحله بعد” را بزنید و به مرحله بعد بروید.
مرحله چهارم: در مرحله چهارم یک کد ۶ رقمی به شماره همراه شما ارسال میگردد که شما بایستی در کادر مربوطه وارد نمایید و سپس بر رویثبت نام کلیک نمایید، تا ثبت نام شما تکمیل گردد.
مرحله پنجم: در این مرحله کافیست ایمیل خود را چک نمایید و سپس بر روی ایمیل “عالی! شما با موفقیت در شرکت داری عضو شدید” کلیک نمایید و بر روی “لینک تایید” کلیک نمایید تا ایمیل شما تایید شود.
مرحله ششم: در این مرحله، پس از تایید ایمیل خود، ثبت نام شما تکمیل شده است و حال به سراغ توضیحات پنل کاربری خواهیم رفت. پس از ورود به صفحه اول سایت، بر روی پروفایل خود همانند شکل زیر کلیک نمایید.
مرحله هفتم: اولین قسمتی که در پنل کاربری با آن روبرو میشویم، “پروفایل من” میباشد؛ که به توضیحات آن می پردازیم.
مرحله هشتم: زمانی که بر روی “پروفایل من” کلیک نماییم با صفحه ای همانند صفحه زیر روبرو می شویم. در قسمت تغییر نقش کاربری، شما به راحتی میتوانید نقش خود را از فریلنسر به کارفرما تغییر دهید. در ادامه با “ویرایش” پروفایل کاربری روبرو می شوید که زمانی که بر روی آن کلیک نماییم، میتوانیم با کلیک کردن بر روی کلمه “تغییر” تصویر پروفایل کاربری خود را تغییر دهیم. توجه: در صورت استفاده از تصاویر غیراخلاقی و دور از شئونات اسلامی، حساب کاربری شما برای همیشه غیرفعال میگردد. در ادامه، استان محل زندگی خود را بر اساس کشور-استان-شهر انتخاب نمایید و سپس در قسمت “میزان سابقه خود را به عدد مانند ۱۰ وارد نمایید. در قسمت “ ” بایستی مهارت هایی که قصد گرفتن پروژه و انجام کار دارید را، از این لیست انتخاب نمایید. توجه۱: کافیست بخشی از کلمات یا حروف مهارت های خود را در سرچ این قسمت وارد نمایید، تا مهارت مربوطه ظاهر شود و سپس بر روی آن کلیک کنید تا به عنوان مهارت شما انتخاب شود. توجه۲: اگر درون کلمه مهارت شما حرف “ی” وجود دارد و شما مهارت مربوطه را پیدا نکردید، لطفا  حرف ی را با shipt+x بنویسید و دوباره نیز در سرچ امتحان نمایید. توجه۳: تعداد مهارت های قابل مجاز برای انتخاب، ۱۰ عدد می باشد و همچنین می توانید با زدن تیک قسمت “به من پروژه های که با مهارت های من مرتبط هستند را ایمیل کن” از آخرین پروژه های ثبت شده در سایت شرکت داری با مهارت شما، در ایمیلتان باخبر شوید. در قسمت بعدی توضیحاتی در مورد خود بنویسید( این توضیحات به صورت عمومی قابل مشاهده است) و در آخر بر روی دکمه “ذخیره” کلیک نمایید. قسمت بعدی مربوط به گزینه “دسترس برای استخدام می باشد که با فعال کردن آن یک گزینه با عنوان “مرا دعوت کنید” در پروفایلتان ظاهر می شود و اجازه می دهید کارفرمایان به شما پروژه هایشان را پیشنهاد دهند. قسمت بعدی، قسمت تایید مدارک شماست که بایستی کارت ملی خود را در این قسمت آپلود نمایید. بدیهی است که اطلاعات و حریم خصوصی کاربران نزد سایت شرکت داری محفوظ می ماند. در ادامه بر روی “ذخیره اطلاعات” کلیک نمایید. در قسمت بعد میتوانید آدرس ایمیل خود را تغییر دهید که نیاز به تایید مجددا آدرس ایمیل دارد و در قسمت بعد میتوانید رمز عبور خود را با کلیک کردن بر روی “تغییر رمز عبور” به راحتی تغییر نمایید. و برای تکمیل پروفایل خود و شانس بیشتر جهت انتخاب پیشنهاد شما توسط کارفرما، لطفا قسمت های نمونه کار، تجربه کاری، گواهینامه و آموزش را نیز تکمیل نمایید و مدارک خود را آپلود کنید. آپلود: بارگزاری فایل یا تصاویر در سایت ما
مرحله نهم: مرحله “ویرایش پروفایل” نیز همانند مرحله قبل میباشد.
مرحله دهم: مرحله “پروژه های من” میباشد که در این قسمت تعداد باقی مانده پیشنهادات شما قابل مشاهده می باشد. و با کلیک کردن بر روی “خرید پیشنهاد بیشتر” می توانید از پکیج های خرید پیشنهاد دیدن نمایید و با توجه به میل خود، مناسب ترین پکیج را خریداری نمایید. همچنین در قسمت “پروژه های موجود” می توانید، تمام پروژه هایی که پیشنهاد داده اید را مشاهده نمایید و در قسمت “پروژه های قبلی می توانید پروژه هایی که توسط شما انجام شده است و یا به حل اختلاف رفته است را مشاهده نمایید.
مرحله یازدهم: مرحله پروژه ها” میباشد. در این قسمت می توانید تمام پروژه های ثبت شده در سایت را مشاهده نمایید. از فیلتر جستجو می توانید جهت تسریع در پیدا کردن پروژه های مدنظر خود، استفاده نمایید.
مرحله دوازدهم: قسمت “شارژ حساب” میباشد که در این قسمت میتوانید به مبلغ دلخواه، کیف پول حساب کاربری خود را شارژ نمایید تا هر زمان که نیاز به خرید پکیج های پیشنهادات و یا تغییر سوییچ یا تغییر کاربری به کارفرما را داشتید و نیاز به ثبت پروژه توسط شما بود، بتوانید سریعا اقدام نمایید و نیازی به متصل شدن مجدد به درگاه و وارد کردن اطلاعات بانکی نداشته باشید. توجه داشته باشید که در صورت ثبت پروژه در پنل کارفرما، برای برجسته، فوری، متمایز، محرمانه و یا تمام وقت کردن پروژه های خود، حتما بایستی در این قسمت حساب کاربری شما شارژ شود.
مرحله سیزدهم: قسمت “همکاری در فروش” میباشد که در این قسمت میتوانید با فرستادن کد معرف و یا لینک معرف خود به دوستان خود و دعوت آن ها به سایت شرکت داری و خرید آنان از سایت تا مدت ۳۰ روز، ۲۰ درصد کمیسیون دریافت نمایید.
مرحله چهاردهم: قسمت “موجودی حساب من” میباشد که در این قسمت میتوانید آخرین تراکنش های خود و پرداخت های امن خود با کارفرمایان در پروژه هایی که انجام کار آن را برعهده گرفته اید، را مشاهده می نمایید. پرداخت امن: پرداختی که کارفرما جهت انجام کار نزد سایت ما امانت گذاشته تا فریلنسر، کار خود را انجام دهد و پس از انجام کار مبلغ را برای فریلنسر آزاد مینماید. حال میتواند این پرداخت با توافق شما و کارفرما به صورت اقساطی نیز باشد، یعنی بخشی از مبلغ، ابتدای کار یا اواسط کار نیز پرداخت گردد. همچنین در این قسمت میتوانید درخواست “تسویه حساب” خود را برای ما ارسال نمایید تا پس از بررسی به حساب شما واریز گردد.
مرحله پانزدهم: قسمت “صندوق پیام” میباشد که در این قسمت میتوانید پیام های کارفرمایانی که برای پیشنهاد شما پاسخ داده اند را ملاحظه نمایید و سپس با آنان وارد گفتگو شوید.
مرحله آخر: قسمت “خروج” میباشد که در این قسمت میتوانید از حساب کاربری خود خارج شوید. توجه نمایید در صورت خروج از حساب کاربری، نیاز به ورود مجدد یعنی وارد کردن ایمیل و پسورد می باشد.