راهنمای ثبت پروژه

مراحل ثبت نام و ثبت پروژه در وبسایت شرکت داری به صورت زیر میباشد. مرحله اول: زمانی که وارد صفحه اول سایت شرکت داری میشوید، به منوی سایت مراجعه کرده و بر روی “ثبت پروژه” کلیک نمایید.

مرحله دوم: در ادامه با صفحه ورود و ثبت نام، روبرو خواهید شد؛ اگر از قبل در سایت ثبت نام نموده اید، بایستی نام کاربری یا ایمیل و پسورد خود را در فیلد های مربوطه وارد نمایید و سپس مراحل ثبت پروژه را طی کنید.

اما اگر هنوز در سایت شرکت داری ثبت نام نشده اید، پس روی قسمت “هنوز ثبت نام نکرده اید؟” کلیک کرده و سپس مراحل ثبت نام را انجام دهید

مرحله سوم: در این مرحله شما بایستی گزینه کارفرما جهت ثبت پروژه یا گزینه فریلنسر جهت ارسال پیشنهاد را انتخاب نمایید.

کارفرما: به شخصی میگویند که قصد ایجاد پروژه ای را دارد.

فریلنسر: به شخصی میگویند که قصد ایجاد پیشنهاد یا انجام کار برای کارفرما را دارد.

توجه نمایید، شما در پروفایل خود پس از ثبت نام میتوانید تغییر کاربری از کارفرما به فریلنسر و بالعکس را هر زمان که مایل بودید به وسیله سوییچی که در کاربری شما قرار دادیم، انجام دهید.

مرحله چهارم: در این مرحله پس از کلیک کردن بروی ” ثبت نام ” وارد مرحله تکمیل فرم ثبت نام می شوید که شامل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، ایمیل، نام کاربری، رمز عبور، تایید رمزعبور شما و در صورت نیاز معرف میباشد که بایستی تکمیل نمایید

سپس قوانین سایت را مطالعه نموده و تیک قبول قوانین و مقررات حریم خصوصی را زده و گزینه ” رفتن به مرحله بعد” را بزنید و به مرحله بعد بروید.

مرحله پنجم: در مرحله پنجم یک کد ۶ رقمی به شماره همراه شما ارسال میگردد که شما بایستی در کادر مربوطه وارد نمایید و سپس بر روی “ثبت نام” کلیک نمایید، تا ثبت نام شما تکمیل گردد.

مرحله ششم: در این مرحله کافیست ایمیل خود را چک نمایید و سپس بر روی ایمیل عالی! شما با موفقیت در شرکت داری عضو شدید کلیک نمایید و بر روی “لینک تایید کلیک نمایید تا ایمیل شما تایید شود.

مرحله هفتم: در این مرحله وارد مرحله ثبت پروژه میشویم، کافیست مجددا روی ثبت پروژه در منوی سایت کلیک نمایید یا از قسمت پروفایل کاربری بر روی ارسال پروژه کلیک نمایید تا وارد مرحله ثبت پروژه شوید.

مرحله هشتم: در این مرحله وارد بخش انتخاب بسته مدنظر جهت ثبت پروژه می شویم که بایستی یکی از پلن های پایه، ساده یا حرفه ای را انتخاب نمایید.

دقت نمایید برای ثبت پروژه در سایت، حتما بایستی یکی از بسته های تعیین شده در این مرحله را انتخاب نمایید.

مرحله نهم: پس از طی کردن مرحله هشتم، وارد مرحله ثبت جزییات پروژه خود میشویم.

 

دسته پروژه خود را از میان دسته های از پیش تعیین شده سایت، انتخاب می نماییم، که میتوانیم از جستجو در این قسمت نیز استفاده کنیم.

در این قسمت بایستی یک عنوان ۶۰ الی ۷۰ کاراکتری برای پروژه خود تعریف نمایید.
به عنوان مثال: نیازمند طراح سایت فروشگاهی

مهارت های مورد نیاز شما چیست؟

در این قسمت، میتوانید ۱۰ تا از مهارت های پروژه خود را از میان مهارت های از پیش تعیین شده سایت، انتخاب نمایید، که میتوانید از جستجو در این قسمت نیز استفاده کنیم.
دقت نمایید، پروژه شما بر اساس این مهارت ها، برای فریلنسرها ارسال میگردد.

به عنوان مثال: طراحی قالب وب سایت، طراحی وب سایت و …

آنچه را نیاز دارید توضیح دهید

در این قسمت درباره پروژه خود توضیحاتی قرار دهید.

ضمیمه ها(دلخواه)

در این قسمت، اگر پروژه شما نیاز به ضمیمه کردن فابلی دارد میتوانید به پروژه خود اضافه نمایید.

 

بودجه خود را میتوانید به صورت از پیش تعیین شده پروژه ساده، خیلی کوچک و کوچک انتخاب نمایید و یا به صورت دستی، خود حداقل و حداکثر بودجه خود را انتخاب نمایید.

 

اگر پروژه نیاز به مکان دارد، مکان پروژه را میتوانید به صورت اختیاری وارد نمایید

و مراحل دیگر…

حال به قسمت بیشترین نتیجه را از پروژه خود بگیرید: میرسیم. این قسمت کاملا اختیاری میباشد که بایستی برای انتخاب کردن گزینه های این قسمت، حتما از قبل کیف پول حساب کاربری شما شارژ داشته باشد. یعنی به صورت مستقیم پرداخت انجام نمیشود.

در مرحله آخر بر روی ارسال پروژه کلیک می نماییم.

مرحله دهم: در این مرحله وارد بخش انتخاب روش پرداخت میشویم. ما پلن پایه به قیمت ۱۴۰۰۰ تومان را انتخاب نمودیم و حال میتوانیم به صورت مستقیم از روش پرداخت از طریق زرین پال و متصل شدن به درگاه بانکی معتبر زرین پال، مبلغ را پرداخت نماییم و یا اگر از قبل موجودی کیف پول حساب کاربری ما شارژ شده باشد، از روش کسر مبلغ از موجودی حساب، می توانیم  پرداخت را انجام دهیم. پس از انتخاب کردن یکی از دو گزینه و پرداخت مبلغ، شماره فاکتور برای ما نمایش میابد و ما را به صفحه نمایش پروژه هدایت میدهد. حال بایستی منتظر باشیم تا پروژه ما توسط تیم پشتیبانی سایت، تایید شود و از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود و به صورت خودکار پروژه تایید شده، برای فریلنسرهای همسان با مهارت های پروژه شما، ارسال میگردد.